ד"ר מילטון סאוטה

ד"ר מילטון סאוטה

ד"ר מילטון סאוטה עלה ארצה מברזיל בשנת 1989 והתקבל כמנהל היחידה לניתוחי חזה בבי"ח כרמל בחיפה, שם פעל עד שנת 2000. בשנה זו עבר לבי"ח בילינסון והיום הוא מכהן כמנהל המחלקה לניתוחי ריאות בבילינסון. ד"ר סאוטה הינו בעל ניסיון של יותר משלושים שנה בתחום ניתוחי ריאות והביא ארצה מספר רב של טכניקות חדשות בתחום. עיקר [...]

ד"ר מילטון סאוטה עלה ארצה מברזיל בשנת 1989 והתקבל כמנהל היחידה לניתוחי חזה בבי"ח כרמל בחיפה, שם פעל עד שנת 2000.
בשנה זו עבר לבי"ח בילינסון והיום הוא מכהן כמנהל המחלקה לניתוחי ריאות בבילינסון.

ד"ר סאוטה הינו בעל ניסיון של יותר משלושים שנה בתחום ניתוחי ריאות והביא ארצה מספר רב של טכניקות חדשות בתחום. עיקר פעילותו הכירורגית מתמקדת בטיפול בסרטן הריאה במבוגרים, בניתוחי ריאה שונים אצל ילדים בבי"ח שניידר ובניתוח מומי ריאה. מאז הגעתו לבילינסון תוכנית השתלות הריאה של הבי"ח קיבלה תנופה והיום עם ממוצע של 50 השתלות לשנה התוכנית היא מן המובילות בעולם.
כמו כן, ד"ר סאוטה מומחה בכירוגיית ריאות בשיטת זעיר פולשנית.

מלבד פעילותו בבילינסון ד"ר סאוטה מנתח בבי"ח אסותא ובמרכז רפואי הרצליה.

 

לד"ר סאוטה קשר הדוק עם מרכזים מובילים בעולם בתחום של כירורגיית חזה והוא נוטל חלק פעיל בכנסים בינלאומיים. כמו כן, הוא מזמין מרצים מן השורה הראשונה להרצות במוסדות בארץ.

ד"ר סאוטה מכהן כיו"ר של החברה הישראלית לכירורגיית חזה כללית ומשמש כמבקר של מאמרים רפואיים במספר כתבי עת בינלאומיים בתחום.


קטגוריות


רופא ריאות

השאר תגובהניתוח יד * ניתוח רגל * ניתוח הרמת גבות * ניתוח ציסטה * ניתוח אנדוסקופי * ניתוח סינוסים * ניתוח קילה * ניתוח קיסרי * ניתוח פריצת דיסק * ניתוח חזה *